Den otevřených dveří – 16. 1. 2019

Volejte: 515 322 234 nebo  725 441 180

 Proč by mělo vaše dítě studovat u nás?

  • Vysoká úspěšnost přijetí na vysoké školy: téměř 100%!
  • Výborná úroveň výuky cizích jazyků. Složení mezinárodní jazykové zkoušky z angličtiny zdarma.
  • Spolupracujeme s významnými partnery – například ČEZ, Masarykova Univerzita či VUT v Brně.
  • Nebojíme se komunikace s rodiči, chápeme, že chcete pro své dítě to nejlepší. Nabízíme možnost individuálních konzultací, ředitel i další učitelé jsou vždy dostupní bez formálních bariér.
  • Máme ke studentům individuální přístup. Nízký počet studentů ve třídách umožňuje důsledný a účinný individuální přístup ke každému studentovi. Pomáháme studentům jejich studijních problémech.
  • Máme moderní učebny, mnoho volnočasových aktivit, sportovní i kulturní kroužky.

Od 2. 9. 2019  se můžete těšit v hodinách anglického jazyka na americkou asistentku Maryellen Stohlman-Vanderveen (22 let).

Mgr. Dagmar Holá

Zkušenosti rodičů našich studentů

Můj syn měl o studium na gymnáziu velký zájem už na prvním stupni základní
školy. Nikdo mého syna do studia  nenutil, ale ani ho nezrazoval a jeho volbu jsme
plně respektovali. Jako rodič bych chtěla pro své dítě jen to nejlepší a jsem potěšena, že si vybral právě gymnázium v Moravském Krumlově.

Od přípravy na gymnáziu očekávám kvalitnější vzdělání svého syna oproti
základní škole. Myslím si, že gymnázium a základní škola spolu nemohou soupeřit co se týká kvality vybavení a systému vzdělávání. S gymnáziem a výukou jsem celkově velmi spokojená. Líbí se mi partnerství gymnázia a Masarykovy univerzity.

Jsem opravdu velmi hrdá na to, že můj syn studuje na tomto gymnáziu.

Petra Coufalová, maminka terciána

Petra Coufalova

Na GMK v současné době studují tři naši synové. Očekávám, že synům dá GMK mimo všeobecného přehledu také možnost prohlubovat své znalosti více v oblastech, pro které mají přirozené vlohy. Očekávám, že budou připraveni ke studium na vysoké škole dle vlastního výběru, ať už směru technického či humanitního.

Celkově jsem spokojená. Co se týká samotného studia, tak musím říct, že mě mile překvapila například malá maturita. Nikde jinde jsem se s ní nesetkala a u dvou synů, kteří ji absolvovali, to byl první impuls ke změně přístupu ke studiu – naučili „se učit“. Hodně se mi také líbí možnost vybrat si na vyšším stupni předměty pro volitelné semináře. V průběhu let jsme mnohokrát ocenili vstřícný přístup vyučujících.

Anna Němcová, maminka terciána, kvintána a oktavána

AnnaNemcova_s