POSTŘÍBŘENÁ VÁNOČNÍ LAŤKA

Včera se konal již 21. ročník tradiční soutěže ve skoku vysokém, který proslul jako “Vánoční laťka" a kterou tradičně pořádá Střední škola dopravy, obchodu a služeb.

V místní tělocvičně jste mohli potkat atletky a atlety ze ZŠ Ivančická, ZŠ Klášterní Moravský Krumlov, SŠDOS Moravský Krumlov, Gymnázia Moravský Krumlov a Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice.

Sportovní dopoledne doprovázela skvělá vánoční atmosféra, bojovná nálada a snaha dosáhnout co nejlepších výkonů. Naši sportovci z GMK tradičně bojovali o co nejlepší umístění, což se také podařilo. V kategorii starších žákyň obsadila 2. MÍSTO Nela Pokorná (Tercie), v kategorii starších žáků skončil DRUHÝ Antonín Hubáček (1.A) a TŘETÍ Nikolas Horký (Sekunda). V kategorii dorostenek byla DRUHÁ Michaela Kavalcová (Sexta) a v dorostencích bral STŘÍBRNOU MEDAILI Petr Striegler (3.A) výborným výkonem 165 cm

GRATULUJEME VŠEM SPORTOVCŮM, DĚKUJEME SŠDOS MORAVSKÝ KRUMLOV za uspořádání této akce a TĚŠÍME se na další ročník.