PRIMA A SEKUNDA OBJEVOVALY SVĚT TŘÍDĚNÍ ODPADU
Ve čtvrtek 21. května se studenti primy a sekundy zúčastnili interaktivního programu o třídění odpadu v Kulturním a kreativním centru MK. Program, který připravil Odbor životního prostředí města Moravský Krumlov ve spolupráci se společností EKO-KOM, studentům zábavnou a hravou formou připomněl informace o recyklaci i správném nakládání s odpady a ukázal, proč na tom záleží.
I když byla tato akce určena spíše mladším dětem, naši studenti se zapojili s chutí – soutěžili, odpovídali na otázky a rozhodně se nenudili. Velký úspěch sklidilo i setkání s hostem tohoto programu – Michalem Nesvatbou z Kouzelné školky. O společné selfie byl opravdu velký zájem a dokonce se na něj stála i fronta.
Na závěr si všichni zúčastnění odnesli společně s novými poznatky také drobné dárečky a především příjemný zážitek.
#studuj_na_GMK #gymnaziummoravskykrumlov #gmk_podnikava_skola