ŠKOLNÍ VÝUKOVÝ ZÁJEZD DO VELKÉ BRITÁNIE

Angličtina je v současné době nejrozšířenějším dorozumívacím jazykem na světě a její znalost otevírá dveře do většiny koutů světa. Proto po dlouhé době navážeme na naši dřívější tradici a vyjedeme se studenty na výukový pobyt do Velké Británie.


Velká Británie je jednoznačně zemí, kam se za studiem jazyků cestuje nejvíce. Britská angličtina je pro mnohé studenty stále tou "jedinou pravou". Studium angličtiny ve Velké Británii umožňuje nejen efektivní zdokonalení znalostí jazyka, ale také poznání kultury a životního stylu Britů zblízka. 

Toto velké dobrodružství se uskuteční ve dnech od 13. 5. 2023 do 21. 5. 2023. 

Studenty čeká: 

•ubytování v hostitelských rodinách v rybářském jihoanglickém městě Hastings

•20 lekcí výuky pod vedením zkušených lektorů, 

•doprava luxusním zahraničním autobusem, 

•bohatý doprovodný program (návštěva města Battle, Eastbourne, Brighton, slavné křídové útesy Seven Sisters, zámek Arundel Castle atd). 

Dále se vydáme na celodenní výlet do Londýna, hlavního města Británie a sídla královské rodiny i parlamentu. Prohlédneme si památky jako je Big Ben, Westminster Abbey, Buckingham Palace, The Tower, The Tower Bridge, St. Paul´s Cathedral, The Houses of Parliament, Hyde Park, Trafalgar Square, Picccadilly Circus a jiné. K dispozici nám bude průvodce 24 hodin denně. 

Věřím, že zažijeme několik báječných dnů plných pohody a krásných okamžiků a že tento zájezd splní naše velká očekávání.


Mgr. Petra Pokorová