SPORTOVNÍ DEN GMK!

Každoroční turnaj milovníků sportu z řad žáků našeho gymnázia je za námi.


Na fotbalovém hřišti v Rakšicích se konala utkání v ringu, volejbalu a fotbalu. Nechyběla ani oblíbená speciální disciplína – limonádový maraton. 
V ringu zvítězil tým s příznačným názvem „TEAMWORK“ (2.A), ve volejbale „ULTIMATE GOD TEAM!“ (sekunda) a fotbal zcela ovládlo družstvo s příznačným názvem „TERCIE“. V limonádovém maratonu, nejen podle rozhodčích, zvítězili vzhledem k velkému horku naprosto všichni. Abychom ale učinili statistikám zadost, v této speciální disciplíně byl první tým „Na názvu nezáleží“ (kvarta). 


Blahopřejeme vítězům, máme radost ze všech zúčastněných sportovců a děkujeme Studentskému parlamentu GMK a všem dobrovolníkům za organizaci celé akce. 


Těšíme se na další společné sportovní zážitky!