SPORTOVNÍ DEN GMK!
Každoroční turnaj milovníků sportu z řad žáků našeho gymnázia je za námi.
Na fotbalovém hřišti v Rakšicích se konala utkání v ringu, volejbalu a fotbalu. Nechyběla ani oblíbená speciální disciplína – limonádový maraton.
V ringu zvítězil tým s příznačným názvem „TEAMWORK“ (2.A), ve volejbale „ULTIMATE GOD TEAM!“ (sekunda) a fotbal zcela ovládlo družstvo s příznačným názvem „TERCIE“. V limonádovém maratonu, nejen podle rozhodčích, zvítězili vzhledem k velkému horku naprosto všichni. Abychom ale učinili statistikám zadost, v této speciální disciplíně byl první tým „Na názvu nezáleží“ (kvarta).
Blahopřejeme vítězům, máme radost ze všech zúčastněných sportovců a děkujeme Studentskému parlamentu GMK a všem dobrovolníkům za organizaci celé akce.
Těšíme se na další společné sportovní zážitky!